Pagaminta iš kristalų, japoniško biserio, mėnulio akmens bei labradorito. Nerūdijančio plieno užsegimas, 2x2cm dydžio.

Mėnulio akmuo – tai mineralas, naudojamas emocijų korekcijai. Jis atstovauja išskirtinai In moteriškajai energijai, todėl literatūroje dažniausiai vadinamas mineralu moterims. Mėnulio akmuo ypač tiks toms, kurios siekia atskleisti savo moteriškumą, nori išlikti šiltomis, natūraliomis, jausmingomis bei nuoširdžiomis. Šis akmuo kontroliuoja emocijų protrūkius, kadangi normalizuoja pernelyg išreikštą jausmingumą. Rekomenduojamas moterims, kurioms sunku išlaikyti ilgalaikius santykius su vyrais.Mėnulio akmuo reguliuoja moterų hormonų veiklą, todėl patariama nešioti po gimdymo, negalinčioms pastoti arba klimakterinio periodo metu. Gydo lunatizmą, ramina aštrias emocijas, jų kaitą.

Derinamas su: labradoritu – periodiškai „lopo“ aurą ir padeda neįlįsti į iliuzijas. Skatina sveikus ieškojimus, kantrybę ir poreikį lipti iš chaoso

.Labradoritas – tai vienas iš paslaptingiausių ir mistiškiausių mineralų. Labradorito žėrėjimas apima visą vaivorykštės spalvų spektrą, taip jungdamas visus žmogaus energetinius centrus – čakras. Labradoritas – tai akmuo, mintis ir svajones paverčianti „kūnu ir krauju“, atveriantis žmogaus galias ir padedantis realizuoti sumanymus, pasiekti norimus tikslus.Šis akmuo siejamas su aukštesnėmis galiomis: aiškiaregyste, intuicija ir telepatija. Labradoritas tiks žmogui, kuriam sunku atskleisti vidinį energinį potencialą, realizuoti savo talentus bei gebėjimus, kuriam sunku socializuotis ir atsikratyti priklausomybių.Labradoritas suteikia visokeriopą apsaugą nuo negatyvių aplinkybių, jausmų, kitų žmonių įtakos, padeda stiprinti intuiciją, stebuklingai išvalo aurą bei įgalina naudotis beribėmis dabarties galimybėmis, atveria užslėptus sielos klodus.