Labradoritas – tai vienas iš paslaptingiausių ir mistiškiausių mineralų. Labradorito žėrėjimas apima visą vaivorykštės spalvų spektrą, taip jungdamas visus žmogaus energetinius centrus – čakras. Labradoritas – tai akmuo, mintis ir svajones paverčianti „kūnu ir krauju“, atveriantis žmogaus galias ir padedantis realizuoti sumanymus, pasiekti norimus tikslus.

Šis akmuo siejamas su aukštesnėmis galiomis: aiškiaregyste, intuicija ir telepatija. Labradoritas tiks žmogui, kuriam sunku atskleisti vidinį energinį potencialą, realizuoti savo talentus bei gebėjimus, kuriam sunku socializuotis ir atsikratyti priklausomybių.Labradoritas suteikia visokeriopą apsaugą nuo negatyvių aplinkybių, jausmų, kitų žmonių įtakos, padeda stiprinti intuiciją, stebuklingai išvalo aurą bei įgalina naudotis beribėmis dabarties galimybėmis, atveria užslėptus sielos klodus.

Rubinas – suteikia gyvenimui galią ir jėgą, pripildo gyvenimą aistros, meilės, gyvybingumo, entuziazmo ir džiaugsmo, pakviečia sėkmę ir gerovę į gyvenimą bei padeda ją išlaikyti. Stiprina drąsą, motyvaciją, apsaugo nuo negatyvios aplinkos poveikio, rubinas pritraukia aistrą gyvenimui, veiklai, partneriui, skatina draugystę, bendradarbiavimą, gerina vadovavimo įgūdžius, padeda įveikti pasyvumą, mieguistumą, susikaustymą.Kai ištinka bėda, užgriūna nemalonumų lavina, kai nebėra jėgų priešintis rutinai, pasitelkite į pagalbą rubiną, kuris sustiprins jumyse drąsą, motyvaciją ir praktiškumą. Apsaugos ne tik jus, bet ir jūsų aplinką nuo negatyvios energijos, psichinių atakų ir nedraugiškų žmonių. Jis daro įtaką kūnui, aplinkai ir situacijai. Rubinas sustiprina proto aiškumą, minčių skaidrumą, intuicijos stiprumą, koncentraciją ir sąmoningumą. Šis akmuo globoja, saugo ir gina nuo įvairių negatyvių apraiškų. Jis padeda diskusijų ar ginčo metu turėti ir išlaikyti savo argumentus ir poziciją, kuri jums yra svarbi.