Bendradarbiavimo erdvė, skirta visiems
rankdarbių kūrėjams

Greita ir paprasta parduoti savo rankų darbo gaminius!

Nemokamas skelbimų įkėlimas

Patogus būdas parduoti gaminius

Papildomos reklamos galimybės

Apie CraftCity

„CraftCity“ – tai bendradarbiavimo erdvė, skirta visiems rankdarbių kūrėjams bei tiems, kurie vertina rankų darbą ir nori įsigyti dėmesio vertų, išskirtinių gaminių. Platforma buvo sukurta siekiant suburti žmones, gaminančius rankdarbius, bei padėti jiems parduoti savo rankų darbo gaminius. „CraftCity“ skelbimų platformoje visi norintieji gali įsigyti unikalių gaminių namams, gyvūnams, automobiliams ir kt. tiesiai iš darbščių kūrėjų rankų. 

Naudojimasis platforma yra nemokamas! Suteikiame galimybę tapti matomais net tik didesniems rankdarbių verslams, tačiau taip pat ir tiems, kurie nori parduoti kelis savo pagamintus darbelius.
Tačiau, norintiems iškelti savo skelbimą ir tapti labiau matomiems paieškoje, siūlomos reklamos paslaugos, kurioms yra taikomas papildomas mokestis.

Domina individualus reklamos pasiūlymas mūsų svetainėje?
Parašykite mums info@craftcity.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

Norėdami įkelti skelbimą, prisijunkite prie sistemos, užpildydami paskyros duomenis bei paspausdami puslapio viršuje, dešinėje esantį mygtuką „Įkelti skelbimą“. Užpildykite visus privalomus skelbimo formos laukelius. Norėdami, kad Jūsų skelbimas sulauktų daugiau dėmesio bei pritrauktų potencialius pirkėjus, stenkitės pakankamai detaliai aprašyti parduodamą gaminį. Siekdami informatyvumo, įkelkite prekės nuotrauką ir paspauskite „Skelbti“. Jūsų skelbimas automatiškai bus įkeltas į platformą.

Norėdami ištrinti savo paskyrą, parašykite mums el. laišką adresu info@craftcity.lt

Skelbimas tampa aktyvus iš karto jį įkėlus neribotam laikui.

Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą? Parašykite mums info@craftcity.lt

 craftcity.lt tvarko ir administruoja Gabija Cvilikaitė, vykdanti veiklą pagal IV vykdymo pažymą Nr. 930384 (identifikacinis numeris 49703092332)